Klimatizácie Samsung
Od 864 € s dph

WindFree COMFORT

Od 1 030 € s DPH

WindFree AVANT A++

Od 1 228 € s DPH

WindFree ELITE A+++

Od 1 409 € s dph

WindFree PURE 1.0

od 1409 € s dph

Samsung je korejská spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1938 ako malá obchodná spoločnosť. Odvtedy sa rozšírila a dnes je jednou z najväčších spoločností na svete. Okrem mnohých iných oblastí sa Samsung zaoberá aj výrobou klimatizácií.

V roku 1974 Samsung začal s výrobou klimatizácií a postupne sa stala jedným z najväčších výrobcov na svete. Klimatizácie Samsung sú známe svojou vysokou kvalitou a spoľahlivosťou, ako aj inovatívnymi technológiami a dizajnom.

Samsung Wind-Free klimatizácie: Ideálna voľba pre pohodlný domov

Ak hľadáte klimatizáciu, ktorá vám poskytne dokonalé chladenie v letných mesiacoch a zároveň vám umožní užívať si pohodlie vo svojom dome bez prúdenia studeného vzduchu priamo na vás, potom by ste mohli zvážiť klimatizáciu Samsung Wind-Free.

Čo to vlastne znamená „Wind-Free“? Ide o technológiu, ktorá umožňuje klimatizácii Samsung poskytovať chladenie bez prúdenia studeného vzduchu priamo na užívateľa. Klimatizácia funguje tak, že rozptyľuje chladený vzduch do miestnosti tichým a jemným spôsobom, čím sa minimalizuje prúdenie vzduchu a zároveň sa zaručuje rovnomerné rozloženie chladu v miestnosti.

 

O nás

Sledujte nás

© 2023 AB klimatizácia, s.r.o