Klimatizácie Panasonic

PANASONIC ETHEREA

Od 1 184 € s DPH
od 849 € s PDH
od 840 € s DPH

REZIDENČNÉ A KOMERČNÉ KLIMATIZÁCIE, VRF SYSTÉMY, TEPELNÉ ČERPADLÁ

Japonská spoločnosť PANASONIC bola založená v roku 1918 v meste Osaka a vyrástla z prvých troch zamestnancov k dnes cca 260 000 zamestnancom. Jej zakladateľ Kónosuke Matsushita sformuloval v roku 1929 základný cieľ spoločnosti: „Ako priemyselný výrobca prijímame svoju zodpovednosť a preto sa budeme vo svojej obchodnej činnosti zameriavať na pokrok a rozvoj spoločnosti a prospech pre ľudstvo, aby sme zvýšilu kvalitu života na celom svete“, podľa ktorého sa riadi spoločnosť dodnes.

Panasonic je celosvetovo jeden z najväčších výrobcov spotrebnej elektroniky, radený Fortune 500 na 3. miesto v rámci odvetvia elektronika a elektrotechnika.

S výrobou domácich klimatizácií spoločnosť začala v roku 1958. V roku 1973 uviedla na japonský trh prvé tepelné čerpadlo vzduch/voda. V roku 1985 predstavila prvý VRF systém s plynovým pohonom. Od roku 2010 dodáva vzduchom chladené rezidenčné tepelné čerpadlá radu Aquarea.

Vďaka extrémne širokej ponuke riešení chladenia, vetrania, či vykurovania, nadštandardnej kvalite, nadčasovému dizajnu a špičkovým technickým parametrom (nízka hlučnosť, vysoká účinnosť, patentovaná filtrácia NanoeX) sa produkty Panasonic radia medzi najvyhľadávanejšie na trhu.

O nás

Spolupracujeme

Sledujte nás

© 2023 AB klimatizácia, s.r.o