Klimatizácie Daikin

DAIKIN SENSIRA

Od 796 s dph

DAIKIN COMFORA

od 1 054 s dph

DAIKIN PERFERA

od 1 607 € s dph
Od 2 362 € s dph

DAIKIN STYLISH

Od 2 170 s dph

DAIKIN URURU SARARA

od 3 155 s dph

Daikin 3D aplikácia

Vyskúšajte mobilnú aplikáciu Daikin 3D! Táto aplikácia vám umožní virtuálne umiestniť jednotku kamkoľvek, vybrať si z širokého produktového portfólia a skúšať náhľady z akéhokoľvek uhla, na akejkoľvek stene alebo v akejkoľvek miestnosti vášho domova. S Daikin 3D si môžete predstaviť, ako by klimatizácia alebo tepelné čerpadlo zapadlo do vášho domu predtým, ako ho reálne nainštalujete.

Daikin Industries, Ltd. je japonská spoločnosť, ktorá bola založená v Osake v roku 1924 pod názvom Osaka Kinzoku Kogyosho LP. Odvtedy sa rozšírila po celom svete a stala sa jedným z najväčších výrobcov klimatizácií na svete.

Klimatizácie Daikin sú známe svojou kvalitou a spoľahlivosťou. Spoločnosť investuje do výskumu a vývoja nových technológií a klimatizácie nie sú výnimkou. Daikin je známy svojimi inovatívnymi technológiami, ako napríklad technológiou inverteru, ktorá umožňuje úsporu energie a znižuje hlučnosť.

Daikin ponúka širokú škálu klimatizačných jednotiek pre domácnosti aj komerčné využitie.

Medzi najobľúbenejšie produkty patria  klimatizácie, vzduchotechnické jednotky, tepelné čerpadlá a mnoho ďalších produktov.

O nás

Sledujte nás

© 2023 AB klimatizácia, s.r.o